eSCARAB.PL to internetowy sklep wielobranżowy stworzony z myślą o klientach, którzy cenią sobie możliwość zakupu przedmiotów codziennego użytku, artykułów biurowych, zabawek, artykułów dziecięcych, sprzętu elektronicznego, sportowego, a nawet asortymentu kolekcjonerskiego w jednym miejscu. Odwiedzając nasz sklep odnosisz kilka korzyści: wszystko załatwiasz w jednym miejscu poprzez szybkie kliknięcie, a produkt, który do Ciebie dotrze, będzie produktem wysokiej jakości.

W znajdziesz ponad 14 tys. produktów spośród kilku kategorii: automoto, drony, biuro, dziecko, elektronika, fitness i sport oraz kolekcjonerskie. Współpracujemy z rekomendowanymi dostawcami różnego rodzaju produktów. Stawiając sobie za priorytet zadowolenie klientów wciąż rozwijamy naszą firmę, a także ofertę produktową. A wszystko po to, by każdy z odwiedzających nasz sklep mógł znaleźć coś dla siebie oraz dla swoich bliskich.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ REKLAME W KATALOGU:


Podstawowe informacje

Nazwa firmy eSCARAB.PL
Adres Czereśniowa 6 /401,  66-400  Gorzów Wlkp.
Telefon +48 696 650 533
E-mail sprzedaz@escarab.pl
Strona WWW http://www.escarab.pl
Wyślij zapytanie