Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.O serii kart i gier dla najmłodszych Zu&Berry
Zdobywanie wiedzy i odkrywanie świata jest wielką i piękną przygodą. Dzięki nauce i wyobraźni każdy z nas może zmieniać świat na lepsze. Właśnie ta myśl przyświeca nam, gdy tworzymy kolejne gry z serii Zu&Berry. Inspiracją są dla nas dzieci – najwdzięczniejsi odbiorcy, którzy chłoną wiedzę i zaskakują dojrzałymi spostrzeżeniami. Dzieci potrafią w piękny sposób wejść do świata wyobraźni i zainspirowane mądrością dorosłych, pokierować przygodą na nowe i nieznane lądy. To z myślą o nich powstały produkty, które inspirują, uczą i bawią już od pierwszego dnia życia (karty kontrastowe i obrazkowe, np. Widzę kolory), poprzez czas przedszkola (m.in. gra w przeciwieństwa Co mnie otacza) aż po okres pierwszych klas szkoły podstawowej (np. gra planszowa Zaginiony skarb).
Wydawcą serii jest Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.
Adres Podłęże 650,  32-003  Podłęże
Telefon 12 634 51 99
E-mail firma@trefl.krakow.pl
Strona WWW http://www.trefl.krakow.pl
Wyślij zapytanie