MDR Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k."Psia kość!", "Kurza stopa!" i "Motyla noga!" to gry, które uczą koncentracji, ćwiczą refleks i spostrzegawczość. Dodatkowo przyczyniają się do pogłębiania relacji rodzinnych oraz pozytywnie wpływają na integrację z rówieśnikami.

Gry dla dzieci z rysunkami Mleczki to kreatywna i dynamiczna forma rozrywki, która ćwiczy refleks i koncentrację w różnorodny sposób:

„Psia kość!” - typujemy psa, który pierwszy znajdzie kość w labiryncie „Kurza stopa!” - szukamy na kartach odpowiednich robaków, na które właśnie czai się kura „Motyla noga!” - kot przegania motyla, wskazujemy ostatni przedmiot na którym siedział motyl


Podstawowe informacje

Nazwa firmy MDR Dystrybucja Sp. z o.o. Sp. k.
Adres Meissnera 1/3 lok. 165,  03-982  Warszawa
Telefon +48 518 144 126
E-mail biuro@mdrdystrybucja.pl
Strona WWW http://www.mdrgry.pl
Wyślij zapytanie