Zalesie Mazury Active SpaDzieci na Mazurach

Zalesie Mazury jest najlepszym miejscem na rodzinny wypoczynek na Warmii i Mazurach. Zalesie to doskonały punkt wypadowy na wycieczki do ciekawych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto pokazać najmłodszym.

Bajkolandia miejsce zabaw dla najmłodszych

Dla milusińskich w wieku od 1 do 10 lat przygotowaliśmy mini plac zabaw BAJKOLANDIA (ponad 200 m2 pod dachem) wyposażony w konstrukcję Małpi Gaj oraz zabawki i urządzenia uwielbiane przez najmłodszych: zjeżdżalnie, rollercoaster, akcesoria do rysowania itp. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców szczególnie w przypadku gorszej pogody.

Codzienne animacje doświadczeni animatorzy

Przez cały rok codziennie realizujemy nasz bogaty program animacyjny dla dzieci, prowadzony przez doświadczonych animatorów. Zgodnie z filozofią Active większość zabaw dla dzieci to nasze autorskie programy animacyjne oparte na zabawach sportowo-ruchowych.

Basen rekreacyjny gwarancja dobrej zabawy

Cała rodzina może skorzystać z naszego basenu rekreacyjnego ze strefą Happy Kids ze specjalnym brodzikiem o głębokości 0,5 m i mini zjeżdżalniami dla dzieci.  Druga niecka basenu o głębokości 1,3 m jest przeznaczona dla starszych dzieci i ich rodziców. 

3 Place zabaw moc zabawy

Posiadamy 3 zewnętrzne place zabawdostosowane dla dzieci od 2 do 10 roku życia. Dodatkową atrakcją są Dmuchańce, które są dostępne pod okiem naszych animatorów w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni w wyznaczonych porach dnia.

Mini zoo dla najmłodszych gości

Dużą atrakcją dla najmniejszych gości jest nasze MINI ZOO w którym spotkacie nasze: 3 kucyki Szetlandy, osiołka, 2 kózki miniaturki oraz króliczki. Prowadzimy także przejażdżki i naukę jazdy na kucykach dla dzieci pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Prywatna plaża w mazurskich plenerach

Nasza prywatna plaża na jeziorem Orzyc to super atrakcja dla dużych i małych Gości. W okresie wakacyjnym plaża jest nadzorowana przez ratownika. Sprawdź naszą najnowszą atrakcję 60m zjeżdżalnię wodną zasilaną wodą z jeziora! 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Zalesie Mazury Active Spa
Adres Zalesie 12,  Barczewo  11-010
Telefon +48 89 514 82 41
E-mail recepcja@zalesiemazury.pl
Strona WWW http://www.zalesiemazury.pl
Wyślij zapytanie