LioneloLionelo to tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych marka, należąca do grupy BrandLine Group, której główne siedziby mieszczą się w Polsce i Holandii. Kreuje produkty dla niemowląt i dzieci, a sprzedaż swoich produktów prowadzi na terenie Europy, m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Czechach i Rumunii, ale także na innych kontynentach. W ofercie posiadamy 6 głównych kategorii produktów oraz 2 submarki, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby rodziców i dzieci.

Misją Lionelo jest dostarczanie bezpiecznych, komfortowych i modnie zaprojektowanych produktów. Podczas całego procesu produkcji, kierujemy się podstawowymi wartościami rodziny: bezpieczeństwem, troską i rozwojem. Właśnie na tych kluczowych filarach budujemy naszą działalność.

Topowe produkty Lionelo:

Wózek spacerowy Julie został stworzony z myślą o aktywnych mamach, które cenią sobie funkcjonalność, wygodę oraz design. Niska waga wózka, możliwość złożenia oraz pas do przenoszenia pozwalają w łatwy sposób przemieszczać się lub zabrać go w podróż. Brązowe dodatki z wysokiej jakości eko-skóry nadają mu modny styl, sprawiając, że będzie on doskonale prezentować się w miejskim otoczeniu.

 • Bardzo lekki – 5,8 kg
 • Pojemny kosz oraz kieszeń na drobiazgi z tyłu
 • Regulacja oparcia od pozycji siedzącej do leżącej i regulacja podnóżka
 • Pałąk otwierany z dwóch stron
 • Uchwyt na kubek
 • W zestawie moskitiera, ocieplacz na nóżki oraz torba

Niles to wielofunkcyjne krzesełko do karmienia przeznaczone dla dzieci od pierwszych dni życia, które służy również jako leżaczek-bujaczek. Maluch może korzystać z niego w trakcie posiłków oraz w czasie zabawy i relaksu. Dzięki dużym możliwościom regulacji Niles będzie komfortowy dla każdego maluszka. Krzesełko wyposażone jest w 5-punktowe pasy zabezpieczające, co gwarantuje dziecku pełnię bezpieczeństwa.

 • Automatycznie dostosowuje prędkość bujania do wagi dziecka
 • 4-stopniowa regulacja oparcia dla stolika do karmienia, 2-stopniowa dla huśtawki
 • Aplikacja Swing Control pozwala na sterowanie krzesełkiem z poziomu smartfona
 • 12 wbudowanych melodii – uspokajająca muzyka i odgłosy natury ukołyszą dziecko do snu
 • W zestawie 2 wiszące pluszowe zabawki

Dedykowany maluszkom kompresorowy inhalator Nebi o przyjaznym kształcie pomoże w problemach z oddychaniem. Przystosowany do ciągłej pracy. W zestawie m.in. maska dla dorosłych i 5 dodatkowych filtrów powietrza.

Lionelo jest także organizatorem kampanii społecznej #maluszekwpodróży. Jest to akcja mająca na celu zebranie i udostępnienie kompleksowej wiedzy na temat bezpieczeństwa podczas podróży z dziećmi – od przygotowań, przez porady zdrowotne, po aspekty prawne. Na stronie www.maluszekwpodrozy.pl znajduje się wiele użytecznych artykułów napisanych przez ekspertów – m.in. dietetyka, psychologa dziecięcego czy farmaceutkę.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Lionelo
Adres Dziadoszańska 10,  61-428  Poznań
Telefon 61 222 29 80
Strona WWW http://www.lionelo.com