Wydawnictwo Edgard. Kapitan NaukaKapitan Nauka

Uczyć i bawić, bawić i uczyć

Kapitan Nauka to edukacyjna seria obejmująca zagadki, gry i książeczki wspomagające rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę.

 

Misja

Publikacje Kapitana Nauki powstają po to, by wydobyć z każdego dziecka wszystko co najlepsze, wspierać jego potencjał, rozwijać naturalną ciekawość świata, inspirować do poszukiwań nowych zainteresowań.

Skupiamy się na mądrej zabawie i nienużącej, ciekawej edukacji. Proponujemy oryginalne formy i treści dopasowane do możliwości poznawczych dziecka.

Szczególnie dbamy o jakość naszych publikacji, zarówno jeżeli chodzi o warstwę merytoryczną – współpracujemy z najlepszymi polskimi autorami i grafikami, jak i wykonanie – nasze produktu powstają w 100% w Polsce z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.

Wyrusz w fascynującą przygodę razem z Kapitanem Nauką!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wydawnictwo Edgard. Kapitan Nauka
Adres Belgijska 11,  02-511  Warszawa
Telefon 22 853 11 38
E-mail sklep@kapitannauka.pl
Strona WWW http://www.Kapitannauka.pl
Wyślij zapytanie