Wir KsiążekW księgarni internetowej Wir Książek oferujemy bogaty asortyment zarówno literatury pięknej, jak i literatury faktu. Ponad 25 000 pozycji zaspokoi potrzeby każdego miłośnika spędzania wolnego czasu nad książką. Dla amatorów prozy i poezji polecamy kategorię LITERATURA PIĘKNA, dla fascynatów prawdziwych historii polecamy dział LITERATURA FAKTU oraz BIOGRAFIE. Dla wielbicieli zdobywania wiedzy w każdym wieku dział NAUKA i EDUKACJA. Dla osób, które w codzienności szukają nowych doświadczeń została stworzona kategoria PORADNIKI i ALBUMY. A dla młodszych odbiorców LITERATURA DZIECIĘCA i MŁODZIEŻOWA. Kategorii tak wiele, jak wiele jest zainteresowań – zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi!

Nasza działalność

Jesteśmy firmą handlowo-usługową specjalizującą się w handlu internetowym. Naszą misją jest dostarczanie klientom najlepszej jakości produktów i usług. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta. Jesteśmy zwolennikiem podejścia elastycznego. Rozumiemy, że każdy nowy klient to indywidualna historia, indywidualne preferencje oraz indywidualne potrzeby. W każdej sytuacji zarówno obsługi zakupu, jak i w przypadku ew. zwrotu lub reklamacji staramy się odpowiadać w sposób jak najbardziej odpowiedni do danej sytuacji, skupiając się przede wszystkim na rozwianiu wątpliwości i szybkim rozwiązaniu problemu.

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie znajdziecie Państwo coś dla siebie. W razie jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem tel. 534 457 134 lub poprzez e-mail: kontakt@wirksiazek.pl


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wir Książek
Adres Grunwaldzka, nr 5E, lok. 72,  41-106  Siemianowice Śląskie
Telefon 534 457 134
E-mail kontakt@wirksiazek.pl
Strona WWW http://www.wirksiazek.pl
Wyślij zapytanie