Wir ZabawyWirzabawy.pl - Sklep, który wciąga, powstał z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Pragniemy umożliwić dostęp wszystkim naszym klientom do zabawek, które dadzą radość, wzmogą rozwój tak fizyczny jak i umysłowy oraz pobudzą wyobraźnię, będącą głównym narzędziem dla kreatywnego myślenia. Zabawek, które na długie godziny wciągną dziecko oraz rodzica w wir doskonałej zabawy, kreatywnościedukacji i pozytywnych wrażeń.

W naszych szeregach uważamy, że zabawa nie jest tylko formą spędzania wolnego czasu. Poprzez zabawę dziecko może swobodnie i entuzjastyczne podążać w stronę swojej przyszłości, nabywać nowe umiejętności, uczyć się oraz rozwijać nowe talenty. 
Zabawa służy także pielęgnacji wzajemnych relacji typu rodzic-dziecko oraz dziecko-dziecko, bo najwyższą formą zabawy jest... Wspólna zabawa:)

W naszym sklepie oferujemy wyselekcjonowane zabawki o wysokiej jakościgotowe kąciki zabaw oraz zewnętrzne place zabaw. Kategorie dobraliśmy tak aby łatwiej było wybrać konkretny produkt, który zaspokoi Państwa potrzeby.

Ponadto w ofercie znajdziecie Państwo książki dla dzieci oraz o dzieciach, a w dziale wyposażenia i wystroju zamieściliśmy produkty, które pomogą urządzić pokój dziecięcyklub dziecka , a nawet przedszkole.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Wir Zabawy
Adres Grunwaldzka, nr 5E, lok. 72,  41-106  Siemianowice Śląskie
Telefon 534 457 134
E-mail kontakt@wirzabawy.pl
Strona WWW http://www.wirzabawy.pl
Wyślij zapytanie