Biblioteka AkustycznaWydawnictwo Biblioteka Akustyczna od 2008 roku z powodzeniem współtworzy rynek audiobooków w Polsce. Nagrywając rocznie ponad sto książek, dociera zarówno do dorosłych miłośników literatury, jak i do młodszych słuchaczy. Na ofertę wydawnictwa składa się fantastyka, kryminały, powieści obyczajowe, biografie, a także literatura dla dzieci i młodzieży. W ofercie dostępnych jest ponad 400 tytułów w formacie MP3 i na płytach CD, w tym ponad 100 audiobooków dla dzieci. Biblioteka Akustyczna dba o najwyższą jakość audiobooków, które nagrywa. Do każdego tytułu podchodzi indywidualnie, aby wydanych przez nią audiobooków słuchało się z przyjemnością. W profesjonalnych studiach lektorskich nagrywane są książki Pawła Beręsewicza, Grzegorza Kasdepke, Joanny Olech i wielu innych. Wśród wybitnych lektorów współpracujących z Biblioteką Akustyczną znajdują się m.in.: Janusz Zadura, Roch Siemianowski, Andrzej Ferenc, Krzysztof Tyniec, Anna Dereszowska, Krzysztof Gosztyła, Artur Barciś czy Stanisław Biczysko.

 


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Biblioteka Akustyczna
Adres Marszałkowska 104/122,  00-017  Warszawa
Telefon 518-539-492
E-mail sklep@bibliotekaakustyczna.pl
Strona WWW http://www.bibliotekaakustyczna.pl/
Wyślij zapytanie