Omade„Uniwersalna Easy X Rider v1 to dostawka 2w1 może być dostawką siedzącą, jak i stojącą. Dzięki uniwersalnemu sztywnemu mocowaniu, pasuje praktycznie do wszystkich modeli wózków. Easy X Rider montuje się na dolnej, tylnej belce wózka (zazwyczaj na niej znajduje się hamulec). Dostawka umożliwia jazdę w pozycji siedzącej lub stojące, dzięki możliwości demontażu siedziska. Składa się z wygodnego siedziska z 3 punktowymi pasami, popielatej miękkiej poduszki, z antypoślizgowej platformy, świecących amortyzowanych kółek, adapterów oraz paska dzięki któremu możemy podnieść całość. Przeznaczona dla dzieci ważących maksymalnie 25 kg. 

Easy X Rider zapewni bezpieczeństwo i komfort Twojemu starszemu dziecku. Dostawka jest nieocenionym ułatwieniem podczas długich spacerów, kiedy dziecko jest zbyt zmęczone i bolą go nóżki. Dostawka ułatwia wspólny spacer oraz załatwienie spraw w pośpiechu.

 

Zalety uniwersalnej dostawki Easy X Rider 2w1:
1. Prosty i szybki sposób montażu dostawki z możliwością regulacji wysokości, odległości i szerokości adapterów, który zapewnia dopasowanie do każdego modelu wózka.
2. Regulowane siedzisko z wygodnym oparciem i trzy punktowymi pasami bezpieczeństwa.
3. Wygodny regulowany uchwyt do trzymania dla dziecka.
4. Amortyzowane i świecące kołka, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych i każdej nawierzchni.
5. Platforma antypoślizgowa, od której można odkręcić siedzisko, aby dostawka stała się  platformą stojącą dla dziecka.
6. Jej montaż i demontaż zajmuje 5 s.
7. Pasuje do ok. 95% wózków, dzięki uniwersalnym adapterom.
8. W komplecie wygodna mięciutka, wodoodporna poduszeczka na siedzisko w jednym z sześciu wariantów do wyboru.”


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Omade
Adres Zaolziańska 5 lok. 14,  02-781  Warszawa
Telefon +48 693 84 88 03
E-mail kontakt@omade.pl
Strona WWW http://www.omade.pl
Wyślij zapytanie