BUBU ConceptDbamy o to, aby świat tworzony dla dzieci był przyjazny i ekologiczny. Kreujemy radosnych,kolorowych bohaterów i dokładamy wszelkich starań, aby jedną z głównych ich cech było bezpieczeństwo.
Wykonujemy zabawki z drewna z dbałością o każdy szczegół tak, aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom, a rodzicom dać pewność, że dali swoim pociechom to, co najlepsze.
Do produkcji naszych bohaterów, wybieramy starannie wyselekcjonowane surowce. Wszystkie zabawki - od pomysłu do ostatniego szlifu i pakowania - powstają w Polsce.
Ręczne wykończenie zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa naszych produktów. Nasze produkty odpowiadają normom UE i wymogom bezpieczeństwa zabawek według dyrektywy 2009/48/WE. Spełniamy wymogi normy PN-EN 71. Każdy bohater posiada znak CE. Stosujemy wyłącznie atestowane farby, odpowiadające wymogom normy PN-EN 71-3. Stosowane drewno posiada certyfikaty FSC oraz PEFC


Podstawowe informacje

Nazwa firmy BUBU Concept
Adres Wczasowa 1063,  43-374  Buczkowice
Telefon + 48 530 734 726
E-mail biuro@bubuconcept.p
Strona WWW http://www.bubuconcept.pl
Wyślij zapytanie