GW FoksalGrupa Wydawnicza FOKSAL powstała 31 grudnia 2012 roku w wyniku połączenia trzech, obecnych na rynku od ponad 20 lat, renomowanych oficyn wydawniczych: Buchmann, W.A.B i Wilga. GW Foksal to połączenie wieloletniego doświadczenia, chęci zaoferowania naszym Czytelnikom wyjątkowych i wyróżniających się książek w nowoczesnym wydaniu, a przede wszystkim dbałość o utrzymanie ich zaufania. Wspólnie tworzonej jakości towarzyszy jednocześnie zachowanie tożsamości marek - każde z wydawnictw zachowuje znaki firmowe i kontynuuje własny program, wciąż go rozszerzając i udoskonalając.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców w 2013 roku Grupa rozszerzyła swoją ofertę o nowe obszary – najpierw powstała marka Uroboros (książki o tematyce fantastycznej), jesienią zadebiutował FoxGames - wydawca gier planszowych dla dzieci, a następnie – na wiosnę 2014 roku YA!, przeznaczona dla nastoletnich wielbicieli literatury.

Dzięki takiemu rozbudowaniu i podziałowi oferty wydawniczej staramy się spełniać indywidualne potrzeby i wymagania Czytelników. Jesteśmy największym wydawnictwem w Polsce, a to zobowiązuje!

GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL Sp. z o.o.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy GW Foksal
Adres Domaniewska 48,  02-672  Warszawa
Telefon +48 22 894 60 54
E-mail bok@gwfoksal.pl
Strona WWW http://www.gwfoksal.pl
Wyślij zapytanie