Centrum Edukacyjne Planeta AnukaJesteśmy grupą specjalistów – pasjonatów, zawodowo zajmujących się badaniami kosmosu, są wśród nas zarówno astronomowie jak i fizycy, obdarzeni umiejętnościami ciekawego przekazywania wiedzy o kosmosie i zjawiskach w nim zachodzących. Potrafimy pracować z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku i prowadzić zajęcia dostosowane do szkolnych programów dydaktycznych.

Nasze Centrum Edukacyjne działa już 8 lat i jest jednym z najdłużej działających w Polsce. Dzięki temu doświadczeniu oferujemy najbogatszy program edukacyjny zarówno dla dzieci i młodzieży (we wszystkich grupach wiekowych) jak i dla osób dorosłych. Stale się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę o nowe tematy oraz  korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki (np. gogli VR). Wszystkie proponowane przez nas formy prowadzenia zajęć dostosowujemy do potrzeb zamawiającego.

Działamy na terenie całego kraju!


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Centrum Edukacyjne Planeta Anuka
Adres
Telefon 505 909 209
E-mail anuka@anuka.pl
Strona WWW http://www.planetarium.waw.pl
Wyślij zapytanie