AMW - Agencja Wydawnicza Jerzy MostowskiAgencja Wydawnicza Jerzy Mostowski jest obecna na rynku wydawniczym od prawie 30 lat. To firma rodzinna, tworzona przez ludzi pełnych zapału i ciekawych pomysłów, kochających książki i szanujących czytelników, w której bez zbędnej biurokracji można szybko reagować na potrzeby klientów. Od początku funkcjonujemy dwutorowo – jako wydawca książek i ich dystrybutor, dzięki czemu na bieżąco śledzimy potrzeby rynku.

Mamy w ofercie nowoczesne i starannie wydane książki zawierające opowiadania, wierszyki, treści edukacyjne dla dzieci w różnym wieku.

W publikacjach proponujemy także różne rodzaje aktywności, m.in.: kolorowanie, malowanie wodą, wykorzystywanie naklejek, konstruowanie z papieru, trenowanie umiejętności czytania, pisania i liczenia, rozwiązywanie zagadek.

Nasze publikacje są dostosowane do odpowiedniej grupy wiekowej odbiorców, począwszy od niemowląt, i zachęcają do wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Nie boimy się wyzwań i chętnie korzystamy z nowoczesnych technik poligraficznych, dlatego dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wiele tytułów, w których wykorzystaliśmy innowacyjne rozwiązania. Szczególnie polecamy serię Dopasuj połówki – książeczki z przeciętymi na pół stronami, by dziecko właściwie dopasowało górną część strony do dolnej i odwrotnie. W 2018 roku seria otrzymała wyróżnienie w XVI edycji prestiżowego konkursu „Świat przyjazny dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Konkurs propaguje produkty i miejsca, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka.

Wiele frajdy sprawi też najmłodszym (i zapewne ich rodzicom) seria książeczek przeznaczonych do zabawy w kąpieli Kolorowy plusk. Są wyjątkowe, ponieważ pod wpływem wody na poszczególnych stronach zmieniają się barwy! Ze względu na oryginalne i zabawne ilustracje polecamy serię Rymowane zwierzątkowo z wierszykami przedstawiającymi ciekawe cechy wyglądu i zachowania zwierząt. Miłośnikom przyrody na pewno spodoba się seria Klubik odkrywców. Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego koty polują, psy szczekają, jak powstaje tęcza i skąd się biorą śnieżynki, koniecznie zajrzyj do książek z tej serii.

Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski prężnie działa nie tylko na rynku polskim, lecz także międzynarodowym. Książki AWM są wydawane w ponad 25 krajach, w Europie i poza nią, m.in. w Argentynie, Azerbejdżanie, Meksyku, Mongolii i Chinach.

Z pełną ofertą naszego wydawnictwa mogą Państwo zapoznać się na stronach awm.waw.pl i morex.com.pl. Zachęcamy też do śledzenia naszego profilu na Facebooku: facebook.com/AWM.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy AMW - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Adres Wspólna 17A,  05-090  Janki k. Warszawy
Telefon +48 22 720 35 98
E-mail awm@morex.com.pl
Strona WWW http://WWW.awm.waw.pl
Wyślij zapytanie