Home BearHome Bear to sklep internetowy, który powstał z myślą o wsparciu rozwoju sensoryczno-motorycznego niemowląt oraz ułatwieniu przejścia przez trudny etap ząbkowania.
Wiemy, że szczęśliwe i zdrowe dziecko, to również szczęśliwy rodzic, dlatego nasze produkty tworzymy z największą dbałością o bezpieczeństwo.
Różnorodne kształty i ruchome elementy zawieszek sensorycznych pomagają dziecku ćwiczyć manipulowanie rączkami, a ciekawa kolorystyka wpływa pozytywnie na percepcję wzrokową i rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej.
Żaden ząbkujący bobas nie przejdzie obojętnie koło zawieszek sensorycznych, ponieważ idealnie nadają się do gryzienia. Są stworzone z twardego drewna oraz miękkiego silikonu, które pomagają ukoić ból i swędzenie w zależności od potrzeb dziecka.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Home Bear
Adres
Telefon +48 511 805 902
E-mail homebear.kontakt@gmail.com
Strona WWW http://www.homebear.pl
Wyślij zapytanie