ZakupowoWszystko czego potrzebujesz dla Twojego dziecka

Zakupowo to sklep internetowy oferujący zabawki, artykuły szkolne i dziecięce w każdym przedziale wiekowym, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Jako sklep z doświadczeniem, wiemy że najbardziej liczy się jakość, w związku z czym wszystkie sprzedawane produkty są wykonywane z najlepszych materiałów, pochodzących od znanych producentów. Nasze zabawki pobudzają kreatywność dzieci, a artykuły szkolne będą służyły przez cały rok szkolny.

Najlepsze i najtańsze zabawki w Zakupowo

W naszej ofercie znajdują się świetne promocje, dzięki czemu można znaleźć tanie zabawki, które są niezwykle popularne. Nasz sklep internetowy jest dla dzieci, dlatego mamy wszystko czego im trzeba do zabawy, nauki i rozwoju.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Zakupowo
Adres Zuchów 17,  07-200  Wyszków
Telefon 507 115 963
E-mail zakupowo@sklep.hub.pl
Strona WWW http://www.zakupowo.sklep.pl
Wyślij zapytanie