AjababyZ miłości do dziecięcej radości <3

Jesteśmy firmą która od lat zajmuje się produkcją artykułów dziecięcych różnego rodzaju i na różnym etapie produkcji.

Od niedawna, dokładnie od 1 grudnia 2016 roku zajęliśmy się produkcja suchych basenów dla dzieci. Motywacją do działania był nasz pełen energii synek który wtedy miał zaledwie 7 miesięcy.  Już wtedy mocno pokazywał nam swój wybujały temperament. Basenik który sami dla niego zrobiliśmy dał nam chwile wytchnienia oraz motywację do działania. Nasze baseniki pozwalają na chwile wytchnienia dla mamy i taty oraz niesamowitą frajdę dla maluchów. Nie ukrywajmy że my dorośli też lubimy pobawić się w baseniku z piłeczkami dlatego to też idealna motywacja do zabawy dla całej rodziny <3

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Ajababy
Adres 42-202  Częstochowa
Telefon 505687848
E-mail biuro@ajababy.com
Strona WWW http://www.ajababy.pl
Wyślij zapytanie