DostawkaNarodziny dziecka zawsze są dla młodych rodziców bardzo ważnym przeżyciem. Przygotowania do przyjścia potomka na świat zaczynają od kompletowania wyprawki, wśród której nie może zabraknąć wózka. W końcu codzienne spacery są wielką przyjemnością zarówno dla mamy, jak i dla malucha, który w ten sposób może z bezpiecznego miejsca poznawać otoczenie. Gdy urodzi się drugie dziecko, spacer wydaje się być prawdziwym wyzwaniem – trzeba mieć na oku obie pociechy. Wózek można wykorzystywać rok po roku, ale warto zamontować do niego dostawkę z fotelikiem. Dostawka do wózka przeznaczona jest dla starszych dzieci, które już wyrosły ze spacerówek, ale chcą towarzyszyć mamie podczas spaceru z niemowlakiem. Naszym Klientom proponujemy szeroki wybór wzorów i kolorów. Oferujemy także atrakcyjne, kolorowe akcesoria w postaci mufek czy poduszek. Dzięki dostawce z siedziskiem, każdy spacer będzie stanowił dla dziecka radosną wyprawę. Idealnie dopasowana dostawka do wózka zapewni Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas spaceru. Wiele dzieci zachwyci podwójna funkcjonalność tego urządzenia – po odkręceniu siedziska podstawka do wózka może służyć do podróżowania na stojąco. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości dostawek.

 
 
 
 
 

Podstawowe informacje

Nazwa firmy Dostawka
Adres Wyspiańskiego 16,  98-200  Sieradz
Telefon +48 507 808 527
E-mail biuro@dostawka.com.pl
Strona WWW http://www.dostawka.com.pl
Wyślij zapytanie