Bricks 4 Kidz PolskaBricks 4 Kidz [czyli po prostu Klocki Dla Dzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy i bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Proponujemy zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nasze warsztaty prowadzone są w oparciu o innowacyjne programy i koncentrują się na tworzeniu wyjątkowych konstrukcji.

Zapraszamy na zajęcia dodatkowe – pozalekcyjne, które w praktyczny sposób uzupełnią wiedzę przekazywaną podczas zajęć szkolnych. Przede wszystkim jednak proponowane przez nas warsztaty dla dzieci rozwijają kreatywność i budzą ciekawość świata. Zachęcają do samodzielnego zdobywania wiedzy, a ponieważ nauka staje się zabawę, jest przez to znacznie bardziej skuteczna.

Dodatkowe zajęcia dla dzieci prowadzone są przez wykwalifikowanych animatorów, oparte o specjalne tzw. projekty tematyczne przygotowane dla konkretnej grupy wiekowej. Również wykorzystywane zestawy klocków są dopasowane do wieku i możliwości uczestników, co sprzyja rozwijaniu sprawności manualnej, myślenia przestrzennego i organizacji czasu i miejsca pracy. A konieczność współdziałania w grupie rówieśniczej pozwala uczestnikom zajęć rozwijać umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Oprócz warsztatów organizujemy również półkolonie przyjęcia urodzinowe, których tematyka także związana jest z klockami LEGO®.

Obecnie nasza marka jest obecna w ponad 20 placówkach na terenie Polski.

Dowiedz się o na więcej na www.bricks4kidz.com.pl i sprawdź czy jesteśmy w Twojej okolicy. Jeżeli nie to być może to szansa na Twój własny biznes (https://www.bricks4kidz.com.pl/franczyza/)


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Bricks 4 Kidz Polska
Adres Drużbickiego 9,  61-693  Poznań
Telefon 613 070 444
E-mail franczyza@bricks4kidz.com
Strona WWW http://www.bricks4kidz.com.pl
Wyślij zapytanie