KLIMA-TOPKLIMATOP to nowoczesne rozwiązanie sprzedaży i usług firmy KLIMA-TOP powstałe w 2004 roku.
Posiadamy ponad 12-letnie doświadczenie w branży klimatyzacji, ogrzewania, osuszania i nawilżania powietrza. Nawet tysiące zadowolonych klientów nie pozwalają nam spocząć na laurach - okresowe szkolenia z zakresu oferowanych produktów i usług pozwalają nam stale podnosić swoje kwalifikacje, aby żadne pytanie naszego klienta nie pozostało bez odpowiedzi.

Nasze hasło "Zamów pogodę na jutro" jasno określa główny cel firmy - staramy się aby zamówienia były realizowane w maksymalnie krótkim czasie (24h), przy udzieleniu maksimum infomacji o stanie zamówienia. W przypadku dokonywanych przez nas montaży klimatyzacji także nie zwklekamy z zapewnieniem klientom przyjemnego chłodu - montujemy urządzenia codziennie!

Preferujemy składanie zamówień przez stronę www, a także faksem i mailem. Każde zamówienie jest przez nas potwierdzane co najmniej dwukrotnie - po przyjęciu zamówienia i po wysyłce produktu. Dodatkowo bezpłatnie udostępniamy opcję informowania SMSem o stanie zamówienia. To wszystko sprawia, że każdy klient może liczyć na pełną informację o etapie realizacji swojego zamówienia.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

  • wszystkie oferowane produkty są fabrycznie nowe i nieużywane (chyba, że w tytule i opisie produktu na czerwono pojawi się wyraz UŻYWANY, POKAZOWY itp.),
  • posiadamy w Warszawie - Targówek (ul. Agatowa 15) biuro handlowe, do którego można przyjść i zakupić (niektóre) produkty,
  • oferowany towar posiada zawsze ważną, podbitą i honorowaną w Polsce kartę gwarancyjną (klienci - nie dajcie się zwieść tzw. gwarancjom europejskim, których nikt potem nie uznaje),
  • do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT wg życzenia, a także w/w kartę gwarancyjną,
  • staramy się zawsze utrzymać możliwie najniższe ceny towarów,
  • klientom zainteresowanych montażem klimatyzacji zapewniamy wykonanie pracy przez wykwalifikowane zespoły instalatorów z ponad 15-letnim doświadczeniem,
  • posiadamy pełną ofertę urządzeń firm m.in.: Blaupunkt, LG, Gree, Mitsubishi, Fujitsu, Daikin, Master, Airfree, Kerona, Xaram, HB, Stylies, Corona, Inverter, Breezair, AirNaturel, Sanico, Torell, Dimplex itd.,
  • jesteśmy firmą, z którą przed i po zakupie zawsze można się skontaktować, zapytać, uzyskać odpowiedź w razie wątpliwości,
  • zaufały nam tysiące klientów i cały czas dbamy o to, aby kolejne tysiące były równie zadowolone,
  • klienci robiący zakupy po raz kolejny mogą liczyć na upusty cenowe.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy KLIMA-TOP
Adres Agatowa 15,  03-680  Warszawa
Telefon 500-835-882
E-mail biuro@klimatop.pl
Strona WWW http://www.klimatop.pl
Wyślij zapytanie