Obrazki dla dzieciCześć, jestem artystką po warszawskiej ASP i kocham rysować dla dzieci!

Z tej mojej miłości w 2016 roku powstało AdaAndMum, gdzie w kolorowy sposób pokazuję dzieciom świat. Lubię, gdy poprzez zabawę i inspirujące obrazki poszerzają swoją wiedzę! Projektuję i rysuję sama, w mojej domowej pracowni. Wspieranie rozwoju dziecka stało się dla mnie bardzo ważne, dlatego obok obrazków projektuję również mapy, kolorowanki, wycinanki, alfabety i inne edukacyjne pomoce. Zauważyłam, że dzieci łatwiej się uczą, gdy mają inspirujące obrazki. Bo przecież nauka nie musi być nudna. Dbam o każdy szczegół, by zadowolić swoich małych odbiorców, gdyż wiem, że nawet jeden obraz może zmienić naprawdę dużo! Poza tym jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, Ady (3 lata) i Iwa (14 lat). Mam dużo energii i pozytywne nastawienie do życia. 

Podstawowe informacje

Nazwa firmy Obrazki dla dzieci
Adres Ul. Modra 90/9 02-661 Warszawa, 
Telefon 603-192-644
E-mail adaandmum@gmail.com
Strona WWW http://www.obrazkidladzieci.com.p
Wyślij zapytanie