Bobas na faliAgra Art jako cel postawiła sobie dostarczenie odbiorcy możliwie najlepszego jakościowo produktu w cenie dostępnej dla jak największej liczby odbiorców produktów.          

Oferujemy Państwu ręczniki kąpielowe, ręczniki dla dzieci, okrycia kąpielowe, ręczniki z kapturkiem, rożki, poście, ochraniacze na łóżeczka, poduszki, poncha, śpiworki, szlafroki, pieluszki i wiele innych rzeczy które przydadzą się Wam i Waszemu dziecku.

Jako jedna z nielicznych firm mamy w naszej ofercie produkty wykonane w 100% z włókna bambusowego - dodatkowo są to produkty wykonane przez Polskiego producenta. Tkanina z włókien bambusowych posiada naturalne właściwości zdrowotne. Charakteryzuje się delikatnością chwytu, o 60% większą absorpcją wody niż bawełna, co doskonale sprawdza się w przypadku ręczników czy turbanów. Tkanina sama sterylizuje się, posiada właściwości bakteriobójcze, antyalergiczne, antygrzybicze oraz chłonie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. 

Dzięki tym właściwościom produkty wykonane z włókna bambusowego idealnie nadają się do SPA, Hospicjów. Dla rodziców dbających o swoje maleństwa poczucie bezpieczeństwa gwarantuje Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka ( OP 4333) na pościel i ręczniki.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Bobas na fali
Adres biuro@bobasnafali.pl  Warszawa
Telefon 694-779-277
E-mail biuro@bobasnafali.pl
Strona WWW http://www.bobasnafali.pl
Wyślij zapytanie