TubanTUBAN Lider w produkcji płynu do dużych baniek mydlanych w Europie. Na rynku działamy od 2009 roku. Dotarliśmy już z naszymi bańkami do ponad dwudziestu krajów europejskich, ale także do Rosji, Kanady, Japonii czy Korei. Od początku naszej działalności bardzo duży nacisk kładziemy na jakość i bezpieczeństwo naszych produktów, dlatego też 100% naszej produkcji odbywa się na terenie Polski.
Nasze produkty zyskały uznanie nie tylko dzieci, ale również animatorów oraz artystów cyrkowych.
O wyjątkowości naszego płynu może świadczyć też podbity w 2012 Światowy Rekord Guinnessa w liczbie zamkniętych osób w bańce mydlanej - udało nam się zamknąć aż 193 osoby!
Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa. Zostały wyprodukowane zgodnie z normą PN EN71, posiadaja znak CE. Zostały także przebadane pod kątem bezpieczeństwa chemicznego oraz bakteriologicznego w niezależnym laboratorium.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy Tuban
Adres B3 10,  32-086  Węgrzce k/Zielonek
Telefon 533 66 43 73
E-mail sklep@tuban.pl
Strona WWW http://www.tuban.pl
Wyślij zapytanie