Mum’s Life

Mum’s Life

Cześć! Stworzyłam to miejsce, dla Ciebie. Chciałabym, byś odważyła się wreszcie powiedzieć #mamczasdlasiebie – bez wyrzutów sumienia i tak jak lubisz! Chętnie nauczę Cię tego w praktyce – na bazie moich doświadczeń i wypracowanych sposobów. U mnie dowiesz się jak rodzice mogą znaleźć czas dla siebie, ale także jak zaplanować dzień mając dzieci, jak ułatwiać sobie codzienne domowe obowiązki, jak ciekawie spędzić wakacje z rodziną oraz jak mama może zadbać o zdrowie i urodę. Znajdziesz tu także wiele przepisów na szybkie i smaczne potrawy gotowane całą rodziną oraz wnętrzarskich inspiracji prosto z mojego domu i ogrodu.

Zapraszam Cię również do mojego sklepu – w sklepie Mum’s Life znajdziesz produkty mające ułatwić relaks i odpoczynek, ale także organizację czasu, np. mój autorski planner dnia. Moje przyjaciółki mówią, że to taki „sklep dla kobiet“. Chodź ze mną – przekonasz się!

Mum’s Life – coś więcej niż blog

Mum’s Life to nie tylko teksty, w których opowiadam o swojej codzienności, mówię o trudach macierzyństwa czy prezentuję ciekawe pomysły – np. na prezenty dla naszej rodziny, organizację domu, czy patenty na domowe obowiązki. To przede wszystkim styl życia, który koncentruje się na odpowiednim zbilansowaniu i organizacji zajęć w codziennym planie dnia, tak by znaleźć choć chwilę relaksu i rozluźnienia.

Chcę, aby każda z Was mogła tak zaplanować swój dzień, by w efekcie powiedzieć #mamczasdlasiebie. W tym celu nie tylko doskonale się szukając nowych, lepszych metod organizacji czasu czy pomysłów na pielęgnację ciała lub smaczne posiłki, ale także wymieniam się doświadczeniami z innymi mamami, odwiedzamy programy, w których opowiadam o swoich doświadczeniach, czy rozmawiam z autorytetami w tej dziedzinie. Chcę dawać Wam sprawdzone pomysły oparte o osobiste doświadczenia, poparte własnymi odczuciami, tak byście mogły z tego czerpać.

W tym celu uruchomiłam także specjalny sklep Mum’s Life SHOP, w którym możesz kupić cudowne i aromatyczne kosmetyki, wspaniałą kawę, herbatę czy też filiżanki z naszym motywem przewodnim #mamczasdlasiebie. Dodatkowo zachęcam Cię także do zapoznania się z naszym koronnym produktem – wieloletni planner #mamczasdlasiebie pozwoli Ci efektywnie organizować i zaplanować rozkład dnia, tak by wykonać wszystkie codzienne obowiązki, znajdując przy tym parę chwil dla siebie.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Mum’s Life

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://mumslife.pl/