Mini Love

Najciekawsze pojazdy dla Twojego dziecka

Różnego rodzaju pojazdy to świetna zabawka dla każdego dziecka bez względu na wiek! Zobacz, jak wiele masz możliwości wyboru produktów właśnie w tej kategorii i jak najlepiej dopasować pojazd do wieku i fazy rozwojowej dziecka. Jaki pojazd dla dziecka będzie najlepszy?

• Jeździki i pchacze – tego typu zabawkę możesz przeznaczyć już dla najmłodszych. Jeszcze zanim dziecko ukończy pierwszy rok życia, może świetnie bawić się z jeździkami. Zapewnią mu one wspaniałą zabawę, nawet zanim zacznie chodzić. Pchacze z kolei świetnie wesprą dzieci w procesie nauki stawania i chodzenia, stanowiąc solidne oparcie. Ponieważ jeździki i pchacze dedykowane są dla najmłodszych dzieci, zwróć szczególną uwagę na jakość ich wykonania, pamiętając o zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa jego użytkownikom.
  • Rowerki trójkołowe – kiedy dziecko już samodzielnie chodzi i osiągnie odpowiedni wzrost możesz spróbować zachęcić je do jazdy na rowerku trójkołowym. Jak to zrobić? Rowerki trójkołowe mają teraz piękne kolory i ciekawe dodatki, które sprawią, że jazda nimi będzie jeszcze przyjemniejsza! Dla starszych dzieci równie atrakcyjne powinny wydać się takie pojazdy, jak rowerki biegowe, czy hulajnogi. To świetny pomysł na aktywne spędzanie wolnego czasu!
  • Pojazdy na akumulator – większość takich pojazdów przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia, ale należy pamiętać, aby dobrać ich rodzaj zarówno do wzrostu, jak i umiejętności dziecka. Pojazdy akumulatorowe dla małych dzieci wyposażone są w silniki o stosunkowo niewielkiej mocy, która nie pozwala na rozwinięcie prędkości większych niż 5-6 km/h, co odpowiada tempu szybszego spaceru. Wiele pojazdów na akumulator posiada też opcję zewnętrznego sterowania, np. przez rodzica, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo dzieci. Przejażdżka pojazdami akumulatorowymi to świetna przygoda dla młodszych i starszych dzieci! Pojazdy dla dzieci to wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję.

Wypróbuj najciekawsze i najpiękniejsze modele dla dzieci w każdym wieku w naszym sklepie internetowym Minilove i zabierz swoją pociechę w niezapomnianą podróż!

Zapraszamy do naszego świata, w którym dzieci są najważniejsze!

Nazwa firmy: Mini Love

Adres: Białoborze 62d28-130 Stopnica