Meri Kids

Nasz sklep powstał z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, którzy zawsze chcą dla swoich dzieci jak najlepiej.Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy postanowili stworzyć miejsce, w którym rodzice znajdą wszystko, czego potrzebują dla swoich pociech.

Sami jesteśmy rodzicami i doskonale wiemy, że oprócz praktyczności, funkcjonalności i jakości produktów tak samo ważne jest to, aby były bezpieczne i estetyczne.
Cały asortyment, który oferujemy naszym klientom jest mocno wyselekcjonowany i produkowany tylko z najlepszej jakości materiałów. Współpracujemy tylko i wyłącznie z renomowanymi producentami, którzy dbają o każdy szczegół.
Na bieżąco śledzimy wszystkie nowości na rynku dziecięcym i każdego dnia rozszerzamy asortyment naszego sklepu.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów dla dzieci w różnym wieku – od niemowlaków po nastolatków. Znajdziesz u nas m. in. meble dziecięce, tekstylia, akcesoria do pokoju oraz wiele innych. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wyjątkowego świata Twojego malucha.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta i obsługa klienta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki naszym produktom Twój maluch będzie miał wiele wspaniałych chwil, a Ty poczujesz się pewnie, że dokonałeś najlepszego wyboru dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!

Nazwa firmy: MERI-KIDS

Adres: Ul. Piaskowa 42K, 31-341 Kraków