Mamy Śpiewamy

Wyjątkowa , wartościowa muzyka dla dzieci!
Gramy koncerty Male i duże- wydajemy płyty, edukujemy muzycznie przez FB/IG/YT
Gramy piosenki autorskie, swingi, bluesa, rock&rolla, country, muzykę zróżnicowaną- rozwijającą muzycznie dzieci, piosenki, które edukują , umuzykalniają, pobudzają wyobraźnię muzyczną, kształtują gust muzyczny.

Dzięki naszej muzyce – podczas koncertów:
– dzieci obcują ze sztuką na najwyższym poziomie
– najlepsi muzycy w Polsce, wspaniałe wokalistki ( wśród nas instruktorki zajęć gordonowskich, logopedka, pedagożki, coach jednego z topowych telewizyjnych programów wokalnych w Polsce) grają i śpiewają własne piosenki, których słuchają już tysiące rodzin w Polsce!!!

Zaufało nam już ponad 14,000 fanów na FB, ponad 4.000 na IG
www.facebook.com/MamyŚpiewamy
www.instagram.com/MamyŚpiewamy
www.youtube.com/MamyŚpiewamy

– piosenki dostosowane do skali dziecka- dziecko nie ma problemu z powtórzeniem ich- takie przy których dzieci i dorośli szaleją.

Nasze piosenki mówią o codziennych sprawach, są zabawne, obrazowe, podczas koncertów dzieci zawsze angażujemy w muzyczne zabawy.
Mamy piosenki o myciu zębów, porach roku, o rodzinie, o deszczowej pogodzie, o tolerancji, łące , zabawie w lwa i jeździe na sankach.

Nazwa firmy: Mamy Śpiewamy

Adres: Grajewska 2/22, 03-766 Warszawa