Mammuti Co. Sp. z o.o.

Mammuti Co. Sp. z o.o.

Wielkie piankowe klocki Mammutico.

Zestawy wielkich klocków Mammutico pozwalają wykreować bezpieczną i pełną wyzwań przestrzeń do zabawy. Wielkie klocki posiadają kilka form pozwalających na swobodne i kreatywne łączenie ich w proste lub skomplikowane konstrukcje. Dzięki temu te klocki nigdy się nie nudzą!

Klocki Mammutico sprawdzą się w pomieszczeniu, na zewnątrz i w wodzie! Są duże, a jednocześnie lekkie i bezpieczne! Są giętkie i elastyczne, a do tego trwałe! Są wodoodporne, szybkoschnące i bardzo łatwo się je czyści.

Podczas zabawy zestawami Mammutico dzieci ćwiczą koordynację ruchową, dużą i małą motorykę oraz myślenie przestrzenne. Wielofunkcyjność tych klocków sprawia, że rozwijają w dzieciach wyobraźnię, kreatywność i pewność siebie. Uczą współpracy w grupie i wspierają samodzielność!

Wielkie klocki są idealne do zabawy i nauki, na pikniki, zajęcia gimnastyczne, kreatywne warsztaty i lekcje matematyki. Ustawisz je na sali gimnastycznej, na boisku, w ogrodzie, na korytarzu lub po prostu na placu zabaw. Zapewnią dzieciom dużą dawkę ruchu i kreatywnej zabawy!!!

Te klocki są po prostu stworzone do przedszkola 😊


Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Mammuti Co. Sp. z o.o.

Adres: 05-820 Piastów, Plac Zgody 6A

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://mammutico.com/