Mama Maluje

Mama Maluje

Nazywam się Iwona Świerczek. Jako Mama Maluje łączę swą macierzyńską drogę z malowaniem. Dla zachowania balansu w mojej codzienności, dla własnego rozwoju i dla moich odbiorców, biorę pędzel w rękę i maluję.

Moje prace wyróżnia realizm, bogactwo szczegółów oraz dokładność wykonania.

Maluję zwierzęta i rośliny w sposób, który świetnie wpisuje się w stylistykę metody Montessori. Staram się jak najlepiej oddać ich rzeczywisty wygląd, dzięki czemu moje ilustracje zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Tworzę ilustracje, które są podstawą do wydania różnego rodzaju  gier, puzzli, naklejek, tatuaży… Wydaję produkty, które edukują dzieci a jednocześnie poprawiają estetykę sal przedszkolnych i szkolnych.

Nakładem wydawnictwa Mama Maluje, pierwsze produkty ukazały się końcem grudnia 2021 roku.

Mimo wielu obaw okazało się, że to był strzał w 10! Komentarze w stylu „Czegoś takiego jeszcze nie było!” albo „Właśnie tego szukałam!” upewniły mnie, że warto iść w tę stronę.

Warto tworzyć, bo od tego wszystko się zaczęło i warto wydawać te wyjątkowe w swoim rodzaju produkty, by jak najwięcej dzieci mogło się nimi bawić i uczyć z ich pomocą.

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na instagramie @mama.maluje oraz na FB Mama Maluje, gdzie na bieżąco pokazuję moje realizacje oraz dzielę się codziennością i kulisami pracy.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Mama Maluje

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://mamamaluje.art/