Magiczny Dywan onEVO

Magiczny Dywan onEVO

MAGICZNY DYWAN ONEVO – REWOLUCJA W EDUKACJI!

Magiczny Dywan onEVO to wyposażony w czujniki ruchu projektor wyświetlający na podłodze lub stole multimedialne gry i zabawy edukacyjne obsługiwane za pomocą ruchu ciała.

Magiczny Dywan onEVO to nie tylko urządzenie – to przede wszystkim wartość merytoryczna, wraz z opracowaną metodyką i pomocami dydaktycznymi o szerokim zakresie tematycznym i wielu funkcjonalnościach. To także sposób na przeprowadzenie zajęć, gdzie nauka idzie w parze z zabawą. Przez projekcję obrazu na podłodze, zabiera w niesamowitą podróż do świata nauki.

Rozbudowana biblioteka dźwięków wypełnia przestrzeń w systemie surround i wspólnie z obrazem wyświetlanym z kinowej klasy lampy, tworzy fascynujące iluminacje. Atrakcyjna forma wizualna umożliwia łączenie świata wirtualnego z rzeczywistym, co przekłada się na zaangażowanie dziecka. Magiczny Dywan onEVO pomaga odkryć swój prawdziwy talent, zrozumieć otaczający świat, rozwijać koordynację psychomotoryczną, a także nawiązać lepszą relację i rozwijać umiejętności miękkie – tak bardzo potrzebne w dzisiejszym, multimedialnym świecie.

JAK DZIAŁA MAGICZNY DYWAN onEVO?

W jednej obudowie zamknięte są wszystkie elementy niezbędne do pracy urządzenia, w tym zintegrowany system czujników, wbudowany projektor, wbudowany komputer oraz zestaw gier i aplikacji przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Do prawidłowego działania nie wymaga konieczności dołączania jakichkolwiek urządzeń zewnętrznych. Magiczny Dywan onEVO obsługiwany jest wyłącznie za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz ruchu

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Magiczny Dywan onEVO, jako jedyne polskie urządzenie tego typu, spełnia gwarancję bezpieczeństwa w zakresie braku stosowania elementów mogących stanowić zagrożenie dla dzieci i innych osób korzystających z niego. Urządzenie nie posiada takich elementów jak ruchome prowadnice, lustra, czy zwisające kable. Proces technologiczny opatrzony jest znakiem ISO 9001. Magiczny Dywan onEVO objęty jest dwuletnią gwarancją lub 4000 godzin pracy – w zależności co nastąpi wcześniej.

ZDALNA AKTUALIZACJA

Wielofunkcyjny projektor zintegrowany jest z bogatym zestawem ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych do pracy z dziećmi i dorosłymi. Magiczny Dywan onEVO zapewnia możliwość zwiększania zasobów gier poprzez możliwość zdalnego wykonywania uaktualnień oprogramowania za pomocą Internetu, bez udziału użytkownika.

MAGICZNY DYWAN onEVO – ZASTOSOWANIE

Wysoka funkcjonalność Magicznego Dywanu onEVO pozwala używać go w każdym pomieszczeniu z gładkim i jednolitym podłożem. Umieszczony pod sufitem tworzy wirtualną interaktywną podłogę, na której dzieci przeżywają wspaniałe przygody. Począwszy od zwykłych zabaw, kończąc na edukacji poznawczej z wielu dziedzinach wiedzy. Wielkość wyświetlanego obrazu zależy od wysokości zawieszenia urządzenia nad podłożem – zbliżona jest do prostokąta o wymiarach 2 x 3 metry.

Magiczny Dywan onEVO uczy przez zabawę, a otwarta formuła umożliwia modyfikowanie informacji zawartych w grach. To pozwala dopasować je do wielu podstaw programowych i przygotować własne, oryginalne pomysły!

Wybierając Magiczny Dywan onEVO, zapewnisz swoim podopiecznym naukę i terapię w atrakcyjnej formie, a pedagogom funkcjonalną i wartościową pomoc dydaktyczną!

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Magiczny Dywan onEVO

Telefon: 22 610 02 30

Adres: ul. Kolumbijska 11, 01-991 Warszawa

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://onevofloor.com/