Lauda Instalacje

Lauda Instalacje

Wizja – Projekt – Realizacja

Lauda Instalacje to zespół wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się projektowaniem i wykonaniem instalacji nagłośnieniowych i multimedialnych w oparciu o sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

Firma dysponuje szeroką ofertą profesjonalnych komponentów najwyższej światowej klasy. Pozwala to zaadaptować akustycznie i sprzętowo właściwie każdy typ wnętrza. Mowa o produktach tak uznanych marek, jak NEXO, HK Audio, Audix, Peavey, Clair Brothers, Bespeco, Vicoustic… i wielu innych.

Kolejny atut to elastyczność. Fachowcy firmy dostosowują się do oczekiwań klientów. Biorą pod uwagę tak założenia techniczne, jak i możliwości wynikające z budżetu.

Historia

Firma wywodzi się z marki Lauda Central Europe, znanej do niedawna jako Lauda Audio. To największy dystrybutor sprzętu muzycznego i nagłośnieniowego w Europie Środkowej z siedzibą w Gdańsku.

Lauda Audio powstała jesienią 1999 roku, dostarczając do sklepów muzycznych instrumenty i wzmacniacze gitarowe wielu cenionych producentów.

W ciągu zaledwie kilku lat stała się największym graczem na polskim rynku. Rosnące zaufanie artystów oraz organizatorów eventów umożliwiło dalszy rozwój i w efekcie ekspansję zagraniczną. Dystrybutor ten zaopatruje obecnie klientów na terenie 20 europejskich państw.

W toku bieżących działań w naturalny sposób pojawił się pomysł powołania do życia dywizji pro audio. Tak właśnie powstała Lauda Instalacje – stworzona po to, aby zapewnić licznym podmiotom (w tym oczywiście placówkom oświatowym) perfekcyjne nagłośnienie przygotowane przez specjalistów i pasjonatów swojego fachu.

Firma ma na koncie wiele prestiżowych realizacji. Do najgłośniejszych należą instalacje wykonane w takich miejscach, jak Muzeum Zamkowe w Malborku, Radisson Blu Hotel w Sopocie, sieć sklepów Media Expert czy Hotel Arłamów.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Lauda Instalacje

Adres: ul. Słowackiego 81, 80-257 Gdańsk

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://laudainstalacje.pl/