Laserpark

Laserpark

Zapraszamy Was na arenę do laserowego paintaball’a mieszczącą się w lokalu na ul. Bosaków 5a, Kraków. Zaglądajcie też na nasz profil FB, a najlepiej polubcie nas: dzięki temu zyskacie stały dostęp do najnowszych informacji i promocji! Na naszym fanpage znajdziecie również zdjęcia i filmy z nowej lokalizacji. U nas każdy gracz poczuje się, jak bohater gier komputerowych! 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ponad 550 m2 przestrzeni. Najnowocześniejszy sprzęt do paintballa i pełna tajemnic arena (laser tag) zapewniają niezapomniane wrażenia oraz doskonałą zabawę dla dużych i małych graczy. Możecie także, niczym bohaterowie Mission Impossible, spróbować swoich sił w laserowym labiryncie (laser maze). Do Waszej dyspozycji pozostaje też dobrze zaopatrzony bar oraz sale VIP. 

W Laserparku może bawić się 50 osób, natomiast na arenę do paintballa laserowego wchodzi jednorazowo od 2 do 24 graczy. Jeśli przyjdziecie większą grupą, będziecie mogli się wymieniać, odpoczywając i obserwując postępy kolegów na monitorach.

Pojedyncza gra trwa 20 minut. Poprzedza ją krótkie szkolenie, podczas którego zapoznacie się z obsługą sprzętu i niektórymi tajnikami areny. Będziecie też mogli zdecydować, czy chcecie grać w drużynach, czy wolicie opcję „każdy na każdego”. Gwarantujemy, że nawet zupełni nowicjusze będą bawić się doskonale.

Przed  grą lub po niej zapraszamy do baru na pyszną kawę, piwo, napoje i przekąski.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Laser Park

Adres: ul. Bosaków 5A 31-476 Kraków

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://laserpark.pl/jsp/main.jsf