Kokolingo

PIERWSZA KOMPLEKSOWA APLIKACJA DO TERAPII LOGOPEDYCZNEJ PRZEZNACZONA DLA DZIECI Z WADAMI WYMOWY

Aplikacja powstała we współpracy z zespołem specjalistów w dziedzinie technologii informatycznej, logopedii i pedagogiki. Interaktywne, multimedialne materiały zapewniają szeroki wybór ćwiczeń przeznaczony do pracy z dzieckiem w domu i pod opieką logopedy. Kokolingo skutecznie włącza gry i zabawy w proces terapii wad wymowy.

Zadania w Kokolingo ustawione są według kryterium trudności, od najłatwiejszych do najtrudniejszych. To sprawia, że zarówno specjaliści, jak i rodzice, mogą z łatwością śledzić postępy każdego dziecka. W ten sposób unikamy też przetrenowania zbyt trudnymi ćwiczeniami i stopniowo wprowadzamy bardziej wymagające zadania w kolejnych etapach.

Kram to miejsce zabawy i odpoczynku po skończonej ciężkiej pracy. Dziecko może tu wydać uzyskane monety, by samemu zmieniać wizerunek papugi Koko. Koko zachęca dzieci do codziennej pracy z aplikacją, a także rozwija ich wyobraźnię i kreatywność.

Nazwa firmy: Kokolingo

Adres: Os. Rusa 54 box 2, 61-288 Poznań