Kinga Bogdańska

Jestem trenerem biznesu, mocnych stron, certyfikowanym trenerem FRIS®, autorką unikalnych programów dla kobiet: Akademii Mistrzyni Swojego Życia i Akademii Liderek, doradcą ds. wizerunku.
Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu zdobywanym przez ponad 15 lat, jestem jednym z bardziej kompetentnych i nastawionych na efekty mentorów na rynku polskim. Wartości, które odgrywają najważniejszą rolę w moim życiu to: rodzina, odwaga, wolność, kreatywność, korzystanie z wrodzonych talentów i rozwój osobisty.
Moim celem jest wzmacnianie kobiet w ich osobistej drodze do mistrzostwa, do pokonywania barier, życia zgodnego z marzeniami, i z własną, unikalną osobowością, także uwolnienie potencjałów i blokad, które stoją na drodze do ich realizacji.

Pierwszy kontakt z edukacją kobiet miałam już na studiach, w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Następnie rozwijałam swoje umiejętności trenerskie na wielu treningach oraz kursach, których podejmowałam się na przestrzeni kilku lat. Jako uzupełnienie praktyk trenerskich wybrałam także arteterapię, którą ukończyłam w krakowskiej Akademii Terapii Ekspresyjnych i Technik Relaksacyjnych. Ponadto ukończyłam szkołę coachingu, uzyskałam certyfikację Trenera Mocnych Stron i Trenera FRIS®. Jestem w trakcie certyfikacji coachingu kryzysowego. Moją pasją jako uzupełnieniem procesu budowania pewności siebie jest kreowanie wizerunku. Ulubionymi tematami szkoleń, które prowadziłam są: diagnozowanie wrodzonych talentów, budowanie synergicznych zespołów, autentyczny przekaz, radzenie sobie ze stresem oraz umiejętności menadżerskie.

Jestem autorką procesu rozwojowego „Akademia Mistrzyni Swojego Życia”, która zdobyła statuetkę Bestseller Roku 2018 w kategorii program mentoringowy dla kobiet.
Jestem przekonana, że każdy ma możliwość kształtowania swojego życia i decydowania o jego jakości. Chcę wspomagać i towarzyszyć tym przemianom, ponieważ wierzę, że silna kobiety to silne, spójne, szczęśliwe i wartościowe społeczeństwo.
W podejmowanych przeze mnie działaniach dbam o najwyższą jakość wzajemnej współpracy, wdrażając nie tylko techniki pozwalające na odkrycie talentów, narzędzia do wzmacniania pewności siebie, jak i alternatywne, autorskie metody, które opracowałam dzięki wieloletniej współpracy z kobietami na różnym poziomie rozwoju osobistego.

Pracuję z osobami z pierwszych stron gazet, pracownicami korporacji, właścicielkami biznesów, z tymi kobietami, które gotowe są na pracę nad sobą, mają na to czas i środki.
Nie obiecam Ci, że Twoje życie się zmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Już na etapie kontraktu podpiszesz zobowiązanie do intensywnej pracy bo bez tej nic w Twoim życiu się nie zmieni. Tak jak olimpijczyk nie zdobywa medalu po kilku dniach treningu, tak i Ty potrzebujesz czasu. Pozwól mi być swoją towarzyszką zmiany.
Jesteś gotowa na życie w zgodzie ze sobą?

Nazwa firmy: Kinga Bogdańska

Strona WWW: https://kingabogdanska.com