Jak być szczęśliwą myszką

Jak być szczęśliwą myszką

Ta książka, to przygody biednej małej Myszki, trafiającej pewnego dnia do domu Misia, który postanawia się nią zaopiekować. To historie i perypetie Myszki, która poddawana jest ocenie, krytyce innych oraz Misia, który zawsze widzi w niej CUD do odkrycia. To nie jest zwyczajna książka. Zapewne jest to bajka terapeutyczna, która powstała z ogromnej chęci podzielenia się naszymi rodzicielskimi zmianami i odkryciami. To bajka, która pokazuje przez postacie Misia i Myszki, że nikt z nas, żadne dziecko nie jest problemem, a prawdziwym CUDEM. Dysleksja czy inne dysfunkcje nie muszą być problemem, a ogromnym darem – wszystko zależy od tego, jak do tego podejdziemy. My dysleksję uważamy za cud, dar i niezwykłą moc, dzięki której nasza córeczka tworzy w swojej główce niezwykłe słowa, które spotkasz w tej książce. Dzięki temu czuje się wartościowa i wyjątkowa.


Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Jak być szczęśliwą myszką

E-mail: [email protected] 

Strona WWW: https://jakbycszczesliwamyszka.pl/