Instytut Rozwoju Emocji

Nasze działania, dążą do widocznej i odczuwalnej poprawy umiejętności emocjonalnych i społecznych, dobrego samopoczucia i zadowolenia z życia.

Misja

Pragniemy wykorzystać siłę emocji do tego, aby zbudować bardziej zadowolone, szczęśliwe i współczujące społeczeństwo.

Misją Instytutu Rozwoju Emocji jest wprowadzenie standardów uczenia umiejętności emocjonalnych i społecznych do podstawowego programu edukacji przedszkolnej i szkolnej.

Co robimy?

Prowadzimy badania i uczymy ludzi w każdym wieku, jak rozwijać swoją inteligencję emocjonalną.

Podstawą naszej pracy jest doskonalenie umiejętności emocjonalnych i społecznych u nauczycieli, rodziców i osób pracujących z dziećmi.

Dzięki rozwijaniu inteligencji emocjonalnej, u każdego człowieka działającego w grupie, przekształcamy funkcjonowanie organizacji i domu, dzięki czemu stajemy się szczęśliwsi, zdrowsi, bardziej współczujący i znacznie bardziej skuteczni.

Wykonujemy tę pracę, ponieważ wiemy, że inteligentne używanie emocji, jest drogą do dobrobytu i stabilności każdego z nas.

Marzena Martyniak, psycholog

Założycielka Instytutu Rozwoju Emocji i współwłaścicielka
przedszkola Kraina Emocji. Psycholog, specjalista w dziedzinie rozwoju inteligencji emocjonalnej i stowarzyszony partner International Society for Emotional Intelligence (ISEI). Autorka polskiej wersji SEL (social emotional learning) oraz programu edukacyjnego „Land of emotions”.

Pasjonatka emocji i ich wpływu na życie.

Od ponad 10 lat zajmująca się rozwijaniem inteligencji emocjonalnej u dzieci i dorosłych.

Nazwa firmy: Instytut Rozwoju Emocji

Adres: Ul. Warowna 3, 02-654 Warszawa