Humzee

Humzee

WYJĄTKOWE PLUSZAKI DLA TWOJEGO DZIECKA

Humzee zatroszczy się o dobre samopoczucie i spokojny sen Twojego dziecka.

Kolekcja zabawek emituje szum
Zabawki Humzee zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach, które mają problemy ze snem gdy w pobliżu nie ma mamy. W środku Humzee ukryty został moduł emitujący szum, podobny do tego, który maleństwo słyszy w brzuszku mamy. To on działa uspokajająco na niemowlę nawet w czasie kolki, zapewniając rodzicom bezcenne chwile czasu dla siebie. Wystarczy położyć Humzee blisko maleństwa i włączyć. Tylko tyle. Po 30 minutach szum wyłączy się automatycznie.

Humzee jest projektowany i wykonywany w całości w Polsce
Hamzee zatroszczył się również o bezpieczeństwo naszych pociech dlatego wszystkie materiały, z których zabawki zostały uszyte są najwyższej jakości, wyłącznie certyfikowane, wolne od alergenów. Humzee szyty jest w całości w Polsce i jest całkowicie bezpieczny nawet od pierwszego dnia życia dziecka. Posiada pozytywną opinię CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI.

Humzee to kolekcja artykułów niemowlęcych
Humzee aprojektował całą gamę produktów niemowlęcych takich jak: rożki , wałeczki oraz poduszeczki do karmienia, które zostały wykonane z certyfikowanych materiałów, bezpiecznych od pierwszego dnia życia dziecka.

Humzee to kolekcja sensorycznej pościeli i kocyków
Oprócz zaprojektowanych zabawek, które uspokoją Twoje maleństwo, Humzee zadba też o wygodę Twojego dziecka podczas snu.

Stworzył wspaniałą kolekcję pościeli, kocyków i kołderek. Dodatkowo zaprojektował ochraniacze do łóżeczka, żeby Twoje maleństwo mogło spokojnie i bezpiecznie odpoczywać.

HUMZEE w jednym miejscu
Wszystkie produkty HUMZEE możesz kupić w naszym sklepie internetowy. Znajdziesz tam pełne opisy produktów, a nasi konsultanci pomogą Ci dokonać wyboru.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Humzee

Adres: Nadwiślańska 70a, 05-420 Józefów

E-mail: [email protected]

Strona WWW: http://www.humzee.eu