Happy Place Zabaw

Happy Place Zabaw

Producent placów zabaw dla dzieci

Od wielu lat jednymi z najpopularniejszych miejsc, gdzie dzieci chętnie spędzają czas wolny, są place zabaw. Happy to renomowany producent certyfikowanych elementów wyposażenia i zestawów zabawowych, które umilają pociechom chwile spędzane na placu zabaw. Proponujemy produkty bezpieczne, ze wszelkimi niezbędnymi atestami – nic dziwnego, że na nasze usługi chętnie decydują się szkoły i instytucje publiczne. Wyposażenie placu zabaw od Happy to szansa na stworzenie tematycznej krainy, do której dzieci chętnie będą wracać. Jako producent placów zabaw stawiamy nie tylko na bezpieczeństwo i funkcjonalność, ale także na nietuzinkowy styl naszych projektów.

Rabaty dla przedszkoli

Unikalne zestawy zabawowe

Zestawy zabawowe od Happy dają dzieciom szansę na aktywne spędzanie wolnego czasu i rozbudzają ich wyobraźnię. Są to gotowe kompozycje urządzeń, które oferują liczne możliwości zabawy oraz zachęcają do integracji. Znajdziesz u nas różne intrygujące projekty zestawów zabawowych, m.in.:

  • Zamek,
  • Magia,
  • Statek,
  • Autobus.

Jako odpowiedzialny producent tworzący place zabaw dla dzieci zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest połączenie aktywności ruchowej z aktywnością umysłową, dlatego w skład naszych zestawów wchodzą takie akcesoria jak np. gra w kółko i krzyżyk czy liczydła. Oferujemy również specjalny zestaw Szkrab skierowany dla najmłodszych dzieci. Wyposażenie proponowane przez Happy to gwarancja radości i braku nudy!

Atrakcyjne zestawy sprawnościowe na place zabaw

Dzieci od najmłodszych lat kochają ruch. Kiedyś wchodziły na drzewa i przeskakiwały przez płoty, ale teraz mogą zaspokajać swoją duszę akrobaty w bezpiecznych, ale dostarczających równie dużo emocji warunkach. Zapewniamy zróżnicowane wyposażenie placów zabaw z tego segmentu, które pomoże pociechom ćwiczyć równowagę, zwinność i sprawność fizyczną. Każdy maluch znajdzie swoją ulubioną aktywność – dostarczamy tunele, poręcze, drabinki, kółka akrobatyczne, pomosty z belką i wiele innych świetnych rozwiązań.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Happy s.c. R.Kołacki, Ł.Cyran, A.Czyran

Adres: ul. Ogrodowa 31, 21-003 Ciecierzyn

E-mail: [email protected]

Strona www: https://happyplacezabaw.pl/