Happy Hop

HappyHop.pl zapewnia kompleksową obsługę klienta, pomagając w wyborze odpowiedniego produktu spełniającego konkretne wymagania.

Happyhop.pl zapewnia kompleksową obsługę klienta, pomagając w wyborze odpowiedniego produktu spełniającego konkretne wymagania.
Z chęcią doradzimy w zakupach osobom zakładającym własną firmę, wynajmującym dmuchańce, animatorom, właścicielom hoteli, restauracji, przedszkoli, firm eventowych jak również prywatnym osobom.
Posiadamy wiedzę specjalistyczną, która pomoże zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym dmuchanych atrakcji, dzięki czemu nie muszą Państwo martwić się o konserwację swojego dmuchańca.

Nasza oferta obejmuje sprzedaż dmuchanych atrakcji od najlepszych europejskich producentów. Kupicie Państwo u nas również suche baseny, meble i klocki piankowe, profesjonalne trampoliny i podłogę interaktywną.
Naszymi klientami są władze lokalne, właściciele ośrodków wypoczynkowych, sal zabaw, przedszkoli, najemcy, operatorzy komercyjni zamków dmuchanych oraz duże grono osób prywatnych.
Dla przedsiębiorców, którzy chcą powiększyć gamę dmuchanych atrakcji, mamy ciekawe oferty interaktywnych dmuchańców, dmuchańców disco z możliwością podłączenia nośników mp3,a także hit ostatniego czasu gra whack- a -mole ( polowanie na kreta ).

Porady:
Jeśli jesteś nowym przedsiębiorcą, który potrzebuje taniego i optymalnego pakietu startowego dmuchanych zamków, a także wskazówek do rozpoczęcia działalności w tym obszarze jesteśmy firmą dla Ciebie. Nie ma głupich pytań, nie bój się z nami skontaktować.:)

Dobierając dmuchaniec do Swoich potrzeb, powinieneś rozważyć między innymi:
• ile osób potrzebnych będzie do rozłożenia dmuchańca.
• czy potrzebujesz małego kompatybilnego dmuchańca?
• jak będziesz go transportował?
• jakie są obecne trendy w dmuchanych atrakcjach?
• jakie dokumenty uprawniają do komercyjnego używania dmuchańca.

Nazwa firmy: Happy Hop

Adres: ul. Elektryczna 2, 67-200 Głogów