Gwiezdne dzieci

Nie jest ważne co osiągnęliśmy i na jakim etapie jest nasze życie. Wszystko co dotąd przeżyliśmy było dokładnie tym, co miało się wydarzyć i doprowadzić nas do punktu w czasie, a dokładniej do punktu naszego przebudzenia. Gdy nadchodzi ten moment…dopiero wówczas z pełną mocą dowiadujemy się kim tak naprawdę jesteśmy, co tu robimy? Dociera do nas, że nasze życie ma głębszy sens i dostrzegamy cel o którym nie mieliśmy wcześniej bladego pojęcia. Naszym celem przestają być rzeczy materialne, a zaczynamy dostrzegać piękno w rzeczach tak dawno już przez nas zapomnianych. Z początku doznajemy szoku, potem kolejnego i jeszcze następnego. Dopiero po nich wszystko zaczyna nagle układać się w spójną całość, krok po kroku tworząc naszą prawdę.

Jaka jest zatem moja prawda? Jestem pisarką, a słowa moje wychodzą prosto z serca i są melodią dla mojej duszy. Moim zadaniem tu na tej pięknej Ziemi jest przekazanie i Wam tej prawdy. Pomoc w waszym przebudzeniu i przygotowanie Was do nadchodzących wydarzeń najlepiej jak potrafię na daną chwilę. Jestem mamą Gwiezdnego Dziecka, które zadziwia mnie każdego dnia coraz bardziej pięknem swojej duszy. Jestem żoną Świetlistej Istoty, z którą wspólnie torujemy sobie drogę do jeszcze głębszej niż dotąd poznanej prawdy. Jestem światłem i iskrą stwórcy, wypełnioną miłością do wszelkiego istnienia. Mam na imię Yriah, jestem Cherubem
i jestem tutaj dla Was.

Nazwa firmy: Gwiezdne Dzieci