GRILLBOX

Drewniany świat dziecka

Największą wartością każdego człowieka jest rodzina. Wszyscy z nas pamiętają pierwsze nieśmiałe zabawy w mamę i tatę, a co za tym idzie w dom. Wielu z was zgodzi się więc, że nieodłącznym elementem każdego dziewczęcego pokoju jest domek dla lalek, a szczytem marzeń każdej dziewczynki jest posiadać go w pokaźnych rozmiarach. Jako firma stawiająca na ekologię i jakość produktów, mamy dla Państwa do zaoferowania, piękne, duże drewniane domki z pełnym wyposażeniem. Wysoka jakość naszych domków potwierdzona została certyfikatami, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa. Domki te są chętnie kupowane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez placówki pedagogiczne.

Prawie każde dziecko chętnie bawi się w dom, a naśladowanie rodziców przygotowuje je do przyszłego życia. Kolejnym produktem skierowanym do Państwadzieci jest stylowa kuchnia , która urzecze niejednego małego kucharza, a dołożone akcesoria sprawią ,że codzienna zabawa będzie przyjemna i kreatywna.

Wysoka jakość naszego produktu, wykonanego z drewna, potwierdzona jest certyfikatem CE i zgodnością z normą EN71 , Dzięki czemu produkt ten nadaje się również do przedszkoli , szkół i wszelkiego rodzaju miejsc , gdzie przebywają małe osóbki.

Nazwa firmy: GRILLBOX
Adres: ul. Katowicka 121c, 43-211 Piasek