Górski Raj

Górski Raj

W samej otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, powstał wyjątkowy obiekt: Hotel Górski Raj ***

HOTEL GÓRSKI RAJ *** to wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących wytchnienia z dala od miejskiego szumu, a także idealna propozycja urlopowa dla rodzin z dziećmi. Hotel położony jest nieopodal Gorczańskiego Parku Narodowego, gdzie wspaniałe krajobrazy, bliski kontakt z przyrodą są gwarancją głębokiego relaksu w otoczeniu gór, lasów i potoków.

Taka lokalizacja tworzy idealną bazę wypadową na liczne szlaki piesze, rowerowe i konne, a w sezonie zimowym staje się celem amatorów białego szaleństwa.

Hotel Górski Raj *** to wyjątkowy obiekt, który powstał z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Przyciąga on nie tylko ciekawą infrastrukturą, ale przede wszystkim stylową aranżacją hotelowych wnętrz. Ręcznie malowane ściany w restauracji, eleganckie oświetlenie, wyszukane elementy dekoracyjne i harmonijna kolorystyka na długo zapadają w pamięci naszych Gości.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Górski Raj

Adres: Poręba Wielka 765 / KONINKI  34-735 Niedźwiedź

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://gorskiraj.com/