Gerelis

Gerelis - Twoje dziecko może być bohaterem tej bajki…

Dawno, dawno temu, za siedmioma galeriami, za siedmioma wrocławskimi krasnalami, istniała szkoła językowa, w której dzieci oprócz nauki, miały szansę i możliwości na rozwój swoich pasji. Szkoła, na której korytarzach rozbrzmiewał głośny śmiech i swawolne miauczenie kota. Szkoła, gdzie zwykłe sale zastępowała dżungla, statek piracki i atelier artystyczne…zatrzymajmy się na chwilę. A co jeśli powiemy, że ta historia wcale nie jest legendą, ani mitem?

Jeśli chcesz, aby to Twoje dziecko zostało bohaterem tej bajki zapoznaj się z naszą ofertą 🙂

Jakie są BAJKOWE kursy językowe w Gerelis?

• Rozwijające, bo gwarantują pełne zanurzenie w języku, dzięki zajęciom prowadzonych tylko przez native speakerów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytani, Francji lub Niemiec.
  • Kreatywne, bo na zajęciach nie używamy podręczników, a same lekcje odbywają się podczas warsztatów w kuchni, atelier artystycznym, dżungli, statku pirackim, czy nawet w samym… KOSMOSIE!
  • Niebanalne, bo uczymy według naszej autorskiej metody, a koszt wszelkich materiałów ujęty jest w cenie kursu!
  • Przyjazne dzieciom, bo pomiędzy zajęciami otaczają je nasi pupile, a jest ich niemało! Mamy dwa psy, koty, parę żółwi, króliki, myszoskoczki, kilkadziesiąt rybek, a czasem odwiedza nas nasz zaufany towarzysz – kozioł o imieniu Puzzle!
  • Kameralne, bo nasi kursanci uczą się w małych,  4-6 osobowych grupach.

Nazwa firmy: Gerelis

Adres: ul. Oławska 27-29, V. piętro, 50-123 Wrocław