Genactiv Trade Spółka z o. o.

Genactiv Trade Spółka z o. o.

Firma Genactiv jest zdecydowanym liderem na rynku suplementów i preparatów prozdrowotnych, jeżeli chodzi o produkcję i sprzedaż produktów na bazie colostrum bovinum. Od ponad 15 lat stale rozwijamy nasze portfolio, tak by zaspokoić różne potrzeby naszych klientów. Genactiv jako jedna z nielicznych firm uzyskuje  colostrum (siarę  bydlęcą) w ciągu 1-2 godzin od rozpoczęcia laktacji, dzięki czemu stężenie aktywnych składników jest najwyższe. Wierzymy, że natura wymyśliła wszystko najlepiej, dlatego nasze colostrum nie jest w żaden sposób przetworzone. Nie podlega procesom standaryzacji, odtłuszczania czy filtracji. Nie dodajemy ani nie usuwamy żadnych substancji z siary. Dzięki opracowanej przez nas technologii, która została opatentowana, oferujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Są one w pełni naturalne oraz zachowują wszystkie właściwości produktu świeżego. Na stałe współpracujemy z certyfikowanymi laboratoriami badawczymi w Polsce i za granicą. Próby mikro-biologiczne każdej partii surowca przeprowadzamy między innymi w Hamilton Poland. Pozyskujemy colostrum od krów ze stada hodowanego w Wielkopolsce, które podlega stałej kontroli weterynaryjnej, a colostrum pobiera się wyłącznie od krów w pełni zdrowych, we wzorcowych warunkach higienicznych. Cały  proces produkcji odbywa się w Polsce, dzięki temu nasze  produkty oznaczone są symbolem „Produkt Polski”. To co wyróżnia firmę Genactiv spośród innych producentów suplementów to wsparcie środowiska medycznego. Nasze suplementy powstają przy ścisłej współpracy z polskim środowiskiem medycznym oraz są z powodzeniem polecane przez uznanych specjalistów branży medycznej i farmaceutycznej. Stosowane są w badaniach klinicznych, których wyniki publikowane są w prestiżowych branżowych wydawnictwach.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Genactiv Trade Spółka z o. o.

Adres: ul. Popiela 17A, 61-615 Poznań

Telefon: +48 508 008 513

E-mail: [email protected] lub [email protected]

Strona WWW: https://genactiv.eu