Edu Żaba

Weź udział w tropikalnej przygodzie!
Zapraszamy na wyprawę do egzotycznych zakątków świata…

Przebieg warsztatów:
1. Do Twojej placówki zawita podróżnik z licznymi gatunkami zwierząt egzotycznych!
Warsztaty prowadzimy w formie podróży po świecie! Wszyscy uczestnicy zamienią się w podróżników, po czym wsiądziemy do samolotu, by wyruszyć w najdalsze zakątki świata! Podczas zajęć, na ekranie wyświetlamy każdy przystanek, aby dokładnie zobrazować dzieciom warunki klimatyczne, w których się znajdziemy.
Jest to również przedstawienie warunków życiowych zwierząt, które znajdziemy podczas naszej podróży. Nasi prowadzący to zafascynowani tematem Animatorzy, z doświadczeniem w pracy z dziećmi, dlatego każde warsztaty to niesamowita przygoda dla najmłodszych.
2. Zwierzęta jakie można spotkać na warsztatach
Na warsztaty przyjeżdża z nami 5-6 gatunków zwierząt egzotycznych. Dokładną listę gatunków wybieramy w dniu warsztatów, kierując się zdrowiem i samopoczuciem naszych zwierząt. Masz jednak pewność, że podczas warsztatów zawsze pojawi się duża jaszczurka, wąż i kilka innych fantastycznych gatunków!

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych gatunków:
Agamy brodate
Agamy błotne
Węże zbożowe
Pytony (różne gatunki)
Żaby (rzekotki i ropuchy)
Żółw chiński
Ślimaki afrykańskie
Krocionogi (różne gatunki)
Owady (różne gatunki)
Gekony (różne gatunki)
i inne!
3. Dla kogo dedykujemy warsztaty „Egzotyczna Podróż”?

Warsztaty polecamy dla wszystkich dzieci ze szkół i przedszkoli!
ŻŁOBKI
Warsztaty prowadzimy również w żłobkach. Pokazy są wówczas skrócone do około 25-30 minut, a treść przekazywanych ciekawostek, dostosowana do wieku. W żłobkach zajęcia mają charakter sensoryczny – porównywalny do dogoterapii.

PRZEDSZKOLA

Najczęściej wizyty prowadzimy właśnie w przedszkolach! Tutaj dzieci od 3 do 6 lat, bardzo aktywnie uczestniczą w wirtualnej podróży! Każdy uczestnik ma możliwość dotknięcia poszczególnych gatunków zwierząt. Tutaj zajęcia trwają około 45 minut.

SZKOŁY

Również dla szkół do klasy 8mej! Informacje przekazywane podczas pokazu są każdorazowo dostosowane do grupy wiekowej, a starsi uczestnicy mogą nawet wziąć na ręce niektóre ze zwierząt. To fascynująca przygoda nie tylko dla maluchów!

4. Pamiątki z podróży! Zdjęcia i niesamowite wspomnienia.

Podczas wizyty zachęcamy do wykonania zdjęć z naszymi egzotycznymi Gośćmi! Pod koniec warsztatów jest również możliwość zrobienia sesji grupowej lub nawet indywidualnej z wybranymi gatunkami zwierząt. Po warsztatach dzieci otrzymują również pamiątkowe naklejki z podróży! To upominek od podróżnika, za wspólną przeprawę przez różne kontynenty.
Teraz czas na Twój krok! Zarezerwuj swoją podróż już dziś!

Nazwa firmy: Edu Żaba

Strona WWW: https://edu-zaba.pl/