Frog On The Rock

Frog On The Rock

Od kilku lat szyjemy sukienki i spódniczki dla naszych córek. W późnych godzinach nocnych, w zaciszu domowej pracowni powstawały kreacje, które o poranku wywoływały przepiękny uśmiech i okrzyk zachwytu dziewczynek. Wyszukiwanie tkanin o wyjątkowych wzorach, projektowanie sukienek, dobór rozmaitych dodatków i sam proces szycia sprawiał ogromną frajdę i szybko przerodził się w pasję, którą chcemy się z Wami podzielić. Otwieramy zatem naszą szafę specjalnie dla Waszych dzieci.

Znajdziecie u nas sukienki z wysokiej jakości tkanin o pięknych, ponadczasowych wzorach. Proste, klasyczne fasony wzbogacone o koronki, haftowane kołnierzyki czy drewniane guziczki.

Ubrania powstają w naszym rodzinnym kraju w niewielkiej pracowni. Wykonywane są z niezwykłą starannością.

FrogOnTheRock to piękne sukienki. Niepowtarzalne i przede wszystkim wygodne, które sprawdzą się na każdą okazję.

Sukienki, które podkreślą wyjątkowość Twojego dziecka.

Pozdrawiamy

FrogOnTheRock – Kasia, Zosia, Ola, Hania, Tomek 🙂

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Frog On The Rock

Telefon: 509 960 152

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.frogontherock.com/