Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Wydawnictwo Fraszka Edukacyjna istnieje od 1999 roku, kiedy to troskę o dobre, wartościowe wychowanie i edukację przekuliśmy w skuteczne działania wydawnicze. Chcemy pomóc wychowywać – to nasza najkrócej wyłożona misja, choć wydawane przez nas książki i poradniki mają włączać w główny nurt życia w społeczeństwie zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby starsze czy z dysfunkcjami.

Nasze pozycje – napisane, dobrane i przetłumaczone przez znawców tematyki pedagogicznej i psychologicznej – przeznaczone są głównie dla:

  • wychowawców,
  • nauczycieli,
  • dyrektorów szkół i placówek wychowawczych,
  • psychologów szkolnych i pracujących z młodzieżą,
  • terapeutów,
  • opiekunów osób starszych
  • i rodziców pragnących znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytanie: jak dobrze wychować swoje dziecko?

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo praktyczne poradniki do pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi zaburzeniami, a zwłaszcza z autyzmem, poradniki wychowawcze dla nauczycieli, poradniki zarządzania dla dyrektorów,  placówek, książki metodyczne z zakresu nauki języków obcych, i wiele innych.

Współzałożycielka i prezeska wydawnictwa Ewa Niezgoda w 2016 roku obchodziła 50-lecie pracy wydawniczej i jest prawdopodobnie najstarszym czynnym zawodowo wydawcą w Polsce. Mamy doświadczenie i trzymamy się wypracowanych standardów!

Wydawane przez nas dzieła są pisane lub opiniowane przez znanych z  osiągnięć  w swoich dziedzinach naukowców i badaczy,  profesorów uniwersytetów amerykańskich i angielskich, często pionierów w tworzeniu programów wychowawczych, z powodzeniem stosowanych w placówkach edukacyjnych  na całym świecie (np. Columbia University, Harvard Medical School, Uniwersytet Edynburski, inne).

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fraszka Edukacyjna Sp. z o.o.

Adres: ul. Świderska 7, 05-400 Otwock

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://fraszka.edu.pl/