Fotoobrazy z płótna

Fotoobrazy z płótna

Zajmujemy się drukowaniem obrazów na płótnie. Obrazy z Twoim zdjęciem to oryginalne dzieło sztuki na ścianie

Zaczynaliśmy jako grupa miłośników, którzy założyli grupę na FB. Początkowo skupiliśmy się na tym, jak w oryginalny wyjątkowy sposób upiększyć dom. Naszym zamiarem było tchnąć indywidualność w dom i uczynić go domem. Anonimowym, bezosobowym obrazom lub zdjęciom z sieciówek brakuje głębi charakteru oraz emocjonalnego przywiązania. Masz w domu coś, co wisi na ścianach tysięcy innych ludzi. Powiedzieliśmy sobie: nie, My chcemy być inni!

Wtedy pojawił się pomysł. Obrazy z naszych zdjęć. Idealna spersonalizowana ozdoba i utrwalenie pieknych wspomnień z bliskimi tak, abyśmy zawsze mieli je w zasięgu wzroku. Właśnie w tym widzimy świetną możliwość jak dzięki fotoobrazom możemy stworzyć nasze miejsce które możemy nazwać domem.

Kiedy już wiedzieliśmy CO, to kolejnym krokiem było JAK. Znaleźliśmy wysokiej jakości materiały oraz sprawdziliśmy sposoby produkcji, aby móc zaoferować naszym klientom maksymalną możliwą jakość naszych produktów za rozsądną cenę. Kiedy rozwiązaliśmy CO i JAK została nam jeszcze obsługa klienta.

W tej strefie zawsze kierowaliśmy się mottem: Klient Nasz Pan.  Z tym, że dla nas nigdy nie były ani nie są to tylko puste słowa. Dzięki Waszym opiną krok po kroku ulepszyliśmy nasze usługi oraz poruszanie się po stronie internetowej, tak aby Państwu jako użytkownikom było jeszcze łatwiej i przyjemniej. Nagrodą dla nas są rewelacyjne referencje zadowolonych klientów, dzięki którym rozwineliśmy się w takim kierunku, o jakim nawet nie marzyliśmy. Hobby stało się pracą. Pracą, którą lubimy i w której widzimy sens, bo wnosimy radość do domów naszych klientów.Z biegiem czasu rozwinęliśmy i stworzyliśmy profesjonalną stronę FB, Instagram, a następnie e-sklep, abyśmy mogli być jak najbliżej Ciebie, naszych klientów i ułatwić zakupy  naszych fotoobrazów.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fotoobrazy z płótna

Telefon: +48 793 164 106 

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://www.fotoobrazyzplotna.pl/