Fortador

Fortador

FORTADOR — to rodzinna, usługowo-produkcyjna firma z wieloletnim doświadczeniem. Z troski o dobro najbliższych prezentuję innowacyjny, nieinwazyjny system dezynfekcji oraz ozonowania pomieszczeń przestrzeni publicznej, jaki prywatnej. Koncentrując się na tym, co najlepsze, stworzyliśmy niezastąpioną technologię, która w połączeniu ze środkami chemicznymi naszej produkcji zapewni całkowitą sterylność. Od wielu lat stale współpracujemy z rożnymi firmami m.in. obsługujemy flotę pojazdów British American Tobacco, zakłady produkcyjne Ferrero Rocher, sieć hoteli Hilton, sieć przedszkoli i żłobków Tequesta. Długa współpraca jest znakiem rzetelności oraz jakości usług.

Dezynfekcja parowo – termiczna

W obliczu szerzącej się epidemii związanej z pojawieniem się korona wirusa 2019-nCoV, przedstawiamy ofertę na usługi dezynfekujace oraz ozaonowanie. Wykonujemy je przy użyciu innowacyjnej metody z wykorzystaniem myjni parowej oraz ozonowania ozonatorem. Stosowane metody są wysoce skuteczne przy usuwaniu: bakterii, wirusów czy grzybów, a jednocześnie w pełni przyjazne dla otoczenia.

Bez względu na to, gdzie potrzebują Państwo rzetelnej usługi, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Nasz w pełni wykwalifikowany zespół dojedzie do wyznaczonego przez Państwa miejsca, doradzi oraz wykona usługę sprawnie i szybko gwarantując najwyższą jakość.

Podstawowe informacje

Nazwa firmy: Fortador

Adres: Al. Krakowska 108 ,05-090 Sękocin Stary

E-mail: [email protected]

Strona WWW: https://fortador.com/pl