Fikaj

Marka fikaj to producent odzieży, która umożliwia wygodę i urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu. To odzież świecąca lub zmieniająca kolor pod wpływem różnych warunków atmosferycznych i nie tylko. Pod ich wpływem zmieniają się wzory, kolory lub widoczność elementów. Marka dla dzieci łączy wygodę, bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Fikaj to czarująca siła wyciągająca dzieci na świeże powietrze i zachęcająca do wspólnej zabawy.

W swojej ofercie posiadamy pewną część produktów już gotowych do wysyłki!

W kategorii „Gotowe od ręki” możecie znaleźć ubranka, które wysyłamy już na drugi dzień, by Wasze pociechy mogły się nimi cieszyć jak najszybciej!

Jednak…

Większość naszych ubranek szyjemy na konkretne zamówienie, dlaczego? W skrócie: przyświeca nam idea zero waste!

• troszczymy się o środowisko – szyjemy tylko tyle ile potrzebujecie
  • nic nie marnujemy – z resztek materiałów szyjemy dodatki i akcesoria
  • ograniczamy starty – dzięki temu zaoferować Wam możliwie najlepszą cenę.

Do tego możecie mieć wpływ na zamówione ubranka i w uwagach klienta dopisać własne modyfikacje, np. prosząc o węższą czy szerszą bluzeczkę:)

Nazwa firmy: Fikaj

Adres: Krasowiec 36a 66-446 Deszczno